Systemy do szafek wąskich

Infinity Design - Meble na wymiar. Wiele lat doświadczenia, wysoka jakość i atrakcyjna cena to cechy które są blisko naszej marki. Do tego wszystkiego dochodzi nowoczesny design oraz indywidualny projekt i mamy super mieszankę.

Wykorzystaj najwęższe przestrzenie w Twojej kuchni!

Wolne przestrzenie mebli, przy ich właściwym zagospodarowaniu, mogą pełnić nietypowe funkcje. Mechanizm ulokowany w sąsiedztwie zmywarki lub zlewozmywaka idealnie nadaje się do przechowywania środków czystości. Gdy wyciąg jest usytuowany niedaleko kuchenki, możemy umieszczać w nim produkty, z których korzystamy najczęściej podczas gotowania.

Wyciąg wąski 15’

Podręczny wyciąg pozwalający maksymalnie wykorzystać przestrzeń wąskich wnęk.

Wewnętrzna szerokość koszyka 100 mm (swobodnie pomieści dużą butelkę oleju).

Do szafek o szerokości wewnętrznej od 112 mm.

Różne warianty wyciągów (2- lub 3-półkowe, wyciąg z wieszaczkiem na ręczniki, wyciąg na blachy).

Maksymalne obciążenie: 12 kg.

SNELLO

Nowa konstrukcja wyciągu podblatowego, w którym półki wykonane są ze specjalnie wyprofilowanej srebrnej blachy. Dzięki zaokrąglonym narożnikom dają się łatwo wyczyścić.

Dostępne w szerokościach 150, 200 i 300 mm.

Rama mocowana pod półką umożliwia łatwy dostęp z obu stron.

Obciążenie do 15 lub 20 kg.

Standardowo półki wyposażone są w matę antypoślizgową AGO LIGHT w kolorze antracytowym.

SLIM

Wykorzystaj całą głębokość szafek dolnych. System SLIM pozwala wysunąć zawartość szafki na zewnątrz, co zapewnia łatwy dostęp do przechowywanych produktów. Może być zastosowany w meblach o różnej szerokości frontu. Zyskujesz miejsce na małe przybory kuchenne, sypkie produkty spożywcze, butelki czy środki czystości.

Możliwe szerokości frontu: 150, 200, 250, 300 i 400 mm.

Atrakcyjny wygląd oraz stabilność mechanizmu.

Wyposażone w hamulec SoftStopp.

Rozwiązania do wąskich szafek oferowane przez Blum, pozwalają optymalnie wykorzystać najmniejszą przestrzeń użytkową w kuchni, bez konieczności rezygnacji ze stabilności i jakości ruchu. Przy tym prowadnice zamontowane po przekątnej dbają o lepszą stabilizację boczną i możliwość dużego obciążenia do 20 kg na szafkę dolną. W zależności od życzeń rozwiązanie to bazuje na systemach szuflad lub szufladach drewnianych z odpowiednim systemem prowadnic.