Przechowywanie zapasów

Infinity Design - Meble na wymiar. Wiele lat doświadczenia, wysoka jakość i atrakcyjna cena to cechy które są blisko naszej marki. Do tego wszystkiego dochodzi nowoczesny design oraz indywidualny projekt i mamy super mieszankę.

Idealna kuchnia to kuchnia praktyczna, funkcjonalna, odznaczająca się ergonomią. Jedną z jej podstawowych 5 stref jest strefa przechowywania zapasów. Powinna ona znajdować się jak najbliżej wejścia do kuchni i być wyposażona w szereg pojemnych szafek, szuflad oraz szafek cargo.

Space Tower

Szafa cargo SPACE TOWER zachwyca łatwym dostępem do przechowywanych produktów, oferuje mnóstwo miejsca na zapasy i można ją dopasować do indywidualnych potrzeb klientów.

SPACE TOWER pozwala najlepiej zagospodarować dostępną przestrzeń. Wysokie szuflady zapewniają pewne przechowywanie zapasów. Regulowane systemy organizacji wewnętrznej dbają o porządek i pewną pozycję opakowań. Każda szuflada jest przystosowana do obciążenia wynoszącego 70 kg.

Pojedynczo wysuwane szuflady z pełnym wysuwem umożliwiają dobry wgląd w swoją zawartość i bezpośredni dostęp do produktów – i to z 3 stron. Wyjmowanie produktów od góry jest wygodne. Niewielka siła potrzebna do wysuwania poszczególnych szuflad sprawia, że korzystanie z szafy cargo na zapasy jest dziecinnie proste.

Wysokość, szerokość i głębokość SPACE TOWER można dopasować w zależności od zapotrzebowania na przestrzeń do przechowywania. Ta praktyczna szafa cargo wykorzystuje każdy milimetr dostępnego miejsca. Różne technologie ruchu pozwalają jeszcze bardziej zindywidualizować tą szafę cargo.

CONVOY Centro

CONVOY Centro to ekskluzywne rozwiązanie dla zabudowy wysokiej typu cargo, które gwarantuje błyskawiczny wgląd do wnętrza szafki, przejrzystość przechowywania i łatwy dostęp do zawartości z dwóch stron. System zapewnia mnóstwo przestrzeni na produkty suche i umożliwia optymalne jej wykorzystanie. Innowacyjny sposób mocowania półek na pojedynczej ramie, pozwala na płynną regulację i dopasowanie ich rozmieszczenia do wielkości przechowywanych produktów. Wyjmowane ścianki boczne ułatwiają wkładanie i wyjmowanie większych przedmiotów.

Może być stosowany w szafkach o szerokości 300, 400, 450, 500 i 600 mm.

Przy wysunięciu systemu na 2/3 długości mechanizm samoczynnie wysuwa go do pełnego otwarcia.

Ciche otwieranie i zamykanie - innowacyjne wyhamowanie w obu kierunkach.

Dno półek pokryte jest antypoślizgową powłoką, która zapobiega przesuwaniu się przedmiotów.

CONVOY Lavido

CONVOY Lavido przekonuje swoją przejrzystością. Otwieramy drzwiczki i za pomocą specjalnego uchwytu wysuwamy całą zawartość szafki. Półki wysuwają się i mamy wgląd z trzech stron we wszystkie zapasy. Jest wyjątkowo elastyczny w dostosowaniu się do potrzeb użytkownika, także cechuje się eleganckim wyglądem. Różnorodność zastosowań systemu: może być stosowany do szafki z frontem na zawiasach, drzwiami przesuwnymi oraz w innych aranżacjach.

Do szafek z frontem na zawiasach lub zabudowy otwartej.

Może być stosowany w szafkach o szerokości 450, 500 i 600 mm.

Zakres wysokości od 1300 do 2200 mm.

Dopuszczalne obciążenie na jedną półkę 20 kg.

Dopuszczalne obciążenie produktami 100 kg.

CONVOY Premio

Wyciąg wysoki CONVOY Premio to nie tylko bardzo praktyczne rozwiązanie, ale także dzięki całemu szeregowi szczegółów produkt najwyższej klasy pod względem technicznym. Otwarcie frontu, przy minimalnym kącie otwarcia 135°, inicjuje serię płynnych ruchów, a system hamowania SoftStoppPro łagodnie zatrzymuje półki przed szafą. Użytkownik widzi całą zawartość z trzech stron – z przodu i obu boków – i ma do niej błyskawiczny dostęp. Także we wnętrzu szafki wyciąg chowa się delikatnie i bezgłośnie. Półki mają płynnie regulowaną wysokość.

Mogą być stosowane w szafkach o szerokości 600 mm.

Zakres wysokości od 1300 do 2200 mm.

Komplety uzależnione od strony montażu (prawe, lewe).

Dopuszczalne obciążenie na jedną półkę 20 kg.

Dopuszczalne obciążenie produktami 100 kg.

Dwukierunkowe wyhamowanie przy otwieraniu i zamykaniu.

Płynnie regulowana wysokość półek.

TANDEM

System TANDEM oferuje ogromną przestrzeń do przechowywania żywności – można ją układać zarówno na półkach wewnętrznych szafki, jak i na stelażu znajdującym się na drzwiach, podobnie jak w lodówce. Podczas otwierania szafki tylne półki przesuwają się do przodu. Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu możemy na pierwszy rzut oka sprawdzić całą zawartość szafki i łatwo dotrzeć do poszukiwanego produktu.

Może być stosowany w szafkach o szerokości 450, 500 i 600 mm.

Obszerny magazyn na produkty suche, który funkcjonalnością przypomina lodówkę.

Jeden ruch ręki daje dostęp do wszystkich przechowywanych produktów.

Podział przechowywania na stelaż na froncie i półki wewnątrz daje lepszą przejrzystość.

W momencie otwarcia tylne półki automatycznie wysuwają się do przodu.

Możliwość idealnej segregacji zapasów na kilku półkach.

Możliwość montowania systemu przy ścianie - wystarczy otwarcie pod kątem 90 stopni, aby uzyskać pełny dostęp do zawartości.

PLENO

W funkcjonalnym zagospodarowaniu kuchennej zabudowy pomoże nowy system PLENO, przeznaczony do szafek wysokich o szerokości 450 i 600 mm z frontem na zawiasie. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi wystarczy otworzyć front, by uzyskać pełen wgląd i dostęp do wszystkich zgromadzonych we wnętrzu zapasów.

Praktyczna spiżarnia, którą swobodnie wysuwamy z szafki z frontem na zawiasie.

Do szafek wysokich o szerokości 450 i 600 mm.

Automatycznie wysuwane półki przy otwarciu frontu zatrzymują się płynnie przed szafką, dzięki czemu naczynia i produkty nie przewracają się. W utrzymaniu stabilności pomaga też mata antypoślizgowa pokrywająca dno półek.

Półki EXTENDO

Półki EXTENDO są idealnym rozwiązaniem do kuchni, garderoby i innych mebli.

Dostępne do szafek o szerokości od 300 do 1200 mm.

Produkt zaprojektowany w linii Libell.

Ich kształt pozwala na bezpośredni, łatwy dostęp do zawartości.

Otwartość systemu umożliwia podgląd zawartości w każdym położeniu półek.

Pełne dno i boki ułatwiają przechowywanie przedmiotów.

Wytrzymały materiał zapewnia stabilność półek nawet przy szerokości 1200 mm.

Zaokrąglenie narożników ułatwia czyszczenie.