Systemy do frontów bezuchwytowych

Infinity Design - Meble na wymiar. Wiele lat doświadczenia, wysoka jakość i atrakcyjna cena to cechy które są blisko naszej marki. Do tego wszystkiego dochodzi nowoczesny design oraz indywidualny projekt i mamy super mieszankę.

Czy to fronty górne, drzwi szafek czy szuflady drewniane... dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

Mechanizm TIP-ON pozostanie sprawny nawet jeśli drzwi, front lub szuflada zostaną otwarte przez pociągnięcie.

Mechaniczne wspieranie otwierania TIP-ON do drzwi

Dzięki TIP-ON drzwi bez uchwytów otwierają się bez trudu – wystarczy już lekkie naciśnięcie. Drzwi otwierają się pod wygodnym kątem i użytkownik może swobodnie zajrzeć do wnętrza szafki.

Dzięki TIP-ON do AVENTOS HK otwieranie frontów bez uchwytów staje się bardzo proste i nie wymaga wysiłku. Krótkie naciśnięcie frontu wystarczy i już otwiera się on na tyle, by można go było swobodnie unieść dłonią. Chcąc zamknąć front wystarczy go lekko przycisnąć.

TIP-ON do szuflad

Drewniane szuflady bez uchwytów można otworzyć bez trudu za pomocą mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON do prowadnic MOVENTO, czy TANDEM - wystarczy lekko nacisnąć front w dowolnym miejscu. Dzięki opcjonalnej synchronizacji funkcja TIP-ON może zostać zastosowana nawet w szerokich szufladach. Chcąc zamknąć szufladę wystarczy ją po poprostu lekko docisnąć.

SERVO-DRIVE

SERVO-DRIVE to elektryczne wspomaganie otwierania firmy Blum. Dzięki niemu otwieranie będzie zaskakująco łatwe: wystarczy lekko nacisnąć front szuflady lub szafki górnej, by ten zaczął się otwierać. BLUMOTION troszczy się o delikatne i ciche zamykanie.

SERVO-DRIVE to system do całej kuchni - zarówno do zabudowy górnej jak i dolnej. Użytkownik kuchni może w każdym momencie przerwać ruch otwierania - ma nad nim pełną kontrolę. W przypadku awarii zasilania wszystkie okucia są nadal w pełni sprawne.

Servo drive do szuflad

Oprócz ułatwionego otwierania oraz delikatnego i cichego zamykania SERVO-DRIVE stwarza również wiele, nowych opcji projektowania w zabudowie dolnej. Niezależnie od tego, czy zastosowano fronty bez uchwytów, czy z elementami dekoracyjnymi, oraz jaki ciężar i szerokość mają szuflady wspomaganie otwierania jest niezmiennie skuteczne. SERVO-DRIVE pozwala na większą swobodę projektowania i wnosi do kuchni więcej ruchu.

SERVO-DRIVE można łączyć z metalowymi szufladami LEGRABOX i TANDEMBOX i również z prowadnicami TANDEM i MOVENTO do szuflad drewnianych.

SERVO-DRIVE uno

Z SERVO-DRIVE uno otwieranie szuflady na sortowniki śmieci przebiega łatwo i komfortowo. Do tego wystarczy lekkie naciśnięcie frontu biodrem, kolanem lub stopą.