Systemy organizacji szafek narożnych

Infinity Design - Meble na wymiar. Wiele lat doświadczenia, wysoka jakość i atrakcyjna cena to cechy które są blisko naszej marki. Do tego wszystkiego dochodzi nowoczesny design oraz indywidualny projekt i mamy super mieszankę.

To właśnie miejsce w szafkach narożnikowych jest często zbyt słabo lub źle wykorzystane. Rozwiązaniem problemu jest zastosowanie systemów specjalnie do tego typu szafek stworzone. Pozwala nam to na maksymalne wykorzystanie przestrzeni z jednoczesnym ułatwionym dostępem do trudno dostępnych zakamarków.

SPACE CORNER

Przyjazną dla użytkownika alternatywą dla konwencjonalnych rozwiązań jest SPACE CORNER. Szuflady z pełnym wysuwem pozwalają optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i wyjmować produkty jednym ruchem bez konieczności schylania.

Le Mans

Innowacja stała się klasyką. System łączy optymalne wykorzystanie miejsca z przejrzystością i komfortem. Znajdą w nim miejsce wszystkie garnki i każdy z nich będzie łatwo dostępny. Każda z półek oddzielnie wysuwa się na zewnątrz szafki. Rozwiązanie to jest funkcjonalne i ma współczesny design. 

Magic - Corner Standard

System, w którym front przymocowany jest do ramy i wyjeżdża wraz z przednimi koszami w trakcie otwierania szafki. W tym samym czasie tylne kosze przesuwają się w bok, co ułatwia korzystanie z tylnej, trudno dostępnej części szafki narożnikowej.

Magic – Corner Comfort

Posiadając nawet najbardziej przestronną kuchnię, bardzo często zmagamy się z problemem niezagospodarowanych lub trudno dostępnych przestrzeni, szczególnie w szafkach narożnych. Magic-Corner Comfort pozwala na stuprocentowe wykorzystanie „ślepego” narożnika. Po otwarciu drzwiczek chwytamy za uchwyt ramy i płynnym ruchem wyciągamy przednie kosze, odchylając je w bok do kąta prostego. Automatycznie tylne kosze przesuwają się na miejsce przednich. Innowacją jest możliwość wysunięcia tylnych koszy na zewnątrz na niezależnych prowadnicach z cichym domykaniem.

Półki obrotowe

2 obrotowe półki pozwolą maksymalnie wykorzystać miejsce w rogu i umożliwią dostęp do zawartości szafki.

Możesz dostosować szafkę do własnych potrzeb, bo półka jest regulowana.

Obrotnice 1 koła, 3 koła, 4/4 koła oraz 45°.